Hospetall Veteriner Tanı ve Tedavi Merkezi

2005 yılında klinik ortaklarımız

Dr.Ebru Akbaş (VETERİNER İÇ HASTALIKLARI UZMANI)

Dr. Murat Akbaş (VETERİNER DOĞUM VE JİNEKOLOJİ UZMANI)

tarafından kurulmuştur.

  • Kliniğimiz Koşuyolunda ana cadde üzerinde, 4 katlı müstakil binamızda hizmet vermektedir.
    Giriş katında hasta kabul, sekreterya, muayene salonlarımız ve laboratuvar bulunmaktadır.
  • 1. Katta operasyon salonlarımız ve doppler odası, ayrıca doktorlarımıza ait odalar bulunmaktadır. Hertürlü cerrahi girişimlerimiz , renkli doppler ultrasonografi ve endoskopi gibi ileri görüntüleme hizmetleri ve diş ve ağız Cerrahisi ve ağız bakımıda bu katta yapılmaktadır.
  • 2. Katta depolarımız, personel mutfak ve banyo ve soyunma odaları bulunmaktadır.
    En alt katımızda ise (arkabahçe katı) köpek odası, kedi odası, traş banyo odası ve röntgen odaları bulunmaktadır.

Dr. Murat Akbaş ile HOSPETALL Veteriner Polikliniğini kurdu. Doktora tezi (Sağlıklı ve dominant agresyonlu köpeklerde monoamin düzeylerinin değerlendirilmesi. Doktora tez danışmanı Prof.Dr.Tamer DODURKA ile köpek ve kedilerdeki davranış bozukluklarını çalıştı. Bir çok yurtiçi ve yurtdışı yayını bulanan Dr.Ebru Akbaş Hospetall Veteriner Polikliniğinde Veteriner İç Hastalıkları Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Vet.Hek.Dr.Ebru Akbaş

Veteriner İç Hastalıkları Uzmanı

Doktora tezi ülkemizde ilk, dünyada belli parametreler açısından ilk olarak “ Köpeklerde Progesteron Reseptör Antagonistlerinden Biri Olan Aglepristone ile Orta Dönem İstenmeyen Gebeliklerde Gebeliğin Sonlandırılması 2005 yılında tamamladığı doktora eğitimi ile Veteriner Doğum ve Jinekoloji Doktoru ünvanını elde etti. 2006 yılında Dr.Ebru Akbaş ile birlikte kurdukları Hospetall Veteriner Polikliniğini’nin yönetimi ve Doğum ve Jinekolojik Hastalıklar ve Cerrahi biriminin başına geçti.

Vet.Hek.Dr.Murat Akbaş

Veteriner Jinekoloji ve Doğum Hastalıkları Uzmanı

Kliniğimizde Bilgisayarlı Dijital Röntgen (DR), Renkli Doppler Ultrasonografi,Endoskopi, Elektrokardiyografi, Tam otomatik Kapalı Devre Anestezi cihazı, ağız- diş sağlığı ünitesi ile radyo cerrahi ve endoskopik cerrahi imkanları bulunmaktadır.

Laboratuvar donanımızda bulunan cihazlarımız ile ; Hemogram, Biyokimyasal analizler, idrar analizi, kan gazları analizi ve hertürlü hormon analizlerini kendi bünyemizde yapmakta ve verileri deneyimli uzman doktorlarımız anında yorumlayıp zaman kaybetmeden teşhis koyabilmektedir.

Operasyon sonrası ve gerekli durumlarda yoğun bakım kabinlerimiz ve monitörlerimiz kullanılmaktadır.

Profesyonel hizmet; teknolojik cihaz-elipman ve uzmanlaşmış kadro ile verilebilir. Kliniğimizde klinik bilimlerde uzmanlıklarını yapmış hekimler hizmet vermektedir.

Hospetall Veteriner Tanı ve Tedavi merkezinde herkes kendi uzmanlık alanında hizmet vermektedir. Her operasyon öncesi Dahiliye uzmanı doktorumuz anestezi uygunluk raporu vermekte, uzman operatörümüz ve ekini bu rapor sonrası operasyonları gerçekleştirmektedir. Böylece Riza faktörleri mimimalize edilmektedir.

Hastalarımıza, evin çocuğu gözüyle bakan ve bu hassasiyetle yaklaşan ekibimiz, sevgi, saygı ve güvenilirlik ilkesi ile hizmet vermektedir.